sobota, 15 września 2012

~45

A hej, hej. No i mamy w końcu sobotę. Zadowoleni jesteście prawda? Ja też, bo w końcu się wyśpię i za dwa dni znowu wrócę do tej mojej klasy. Coraz lepiej każdy się poznaje i zaczynają się coraz to lepsze odpały na lekcjach. Hehe. Super chłopacy! A co jeszcze? Wczoraj po szkolę poszłyśmy z Elą trochę pochodzić, a potem do autobusu i oczywiście obok nas po usiadali chłopacy w tym pan C. Ela mi już wcześniej zapowiedziała, że mu powie o tym, że mi się podoba. I kurwa zrobiła to! Ale moi przyjaciele byli tacy mądrzy i szybko zaczęli gadać o czymś innym. Oczywiście nie obyło się bez fochu na Elę, ale potem znowu zaczęłyśmy gadać i śmiać się z chłopakami. O dziwo po tym jak Ela powiedziała to panu C. to jakoś lepiej mi się z nim gadało i śmialiśmy się bardzo często. No cóż zobaczymy jak to będzie.

Na ostatniej lekcji z zawodowych przedmiotów rzucałyśmy w chłopaków kulkami z papieru a chłopacy w nas. I nasza nauczycielka jest chyba ślepa skoro tego nie zauważyła. Haha. I co jeszcze? Gdy do domu wróciłam to od słuchawki na uszy i przez cały dzień muzyka. Dzisiaj prawie też cały dzień muzyki słuchałam czym wkurzałam rodziców, bo nigdy nie mogli się mnie dowołać.I to chyb na tyle.


6 komentarzy:

 1. Ojej najgorsze chyba co może być , kiedy przyjaciółka powie chłopakowi że się ci podoba , w twojej obecności ;D

  wpadnij ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. o.O ależ ty ladna <3

  Zapraszam ^^
  http://itsmyylive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. no to fajnie mieć spoko kumpli w klasie ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. cieszę się ,że udała Ci się klasa :) i zazdroszczę nauczycieli,którzy są aż tak ślepi bo u mnie takie wyczyny nie mogłyby ujść ich uwadze ;D
  pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń

Hej. ;3 Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym więc nie musisz się o to martwić i zostawiać linku. ♥