niedziela, 2 września 2012

~40. Porzegnanie wakacji!

Cześć... Kilka godzin zostało do poniedziałku! I trzeba będzie iść do technikum. A od dawna zapominam wam powiedzieć, że przepisałam się z ttż( technik technologi żywnościowej) na technik leśnik. A dlaczego? Ponieważ idzie tam Ela, Natalia( ona mnie do tego namówiła) no i przede wszystkim Czarek. W klasie będzie nas 14 osób. Cztery dziewczyny i dziesięciu chłopaków! Haha. Jest się z czego cieszyć. Będziemy mieli łączone lekcje z jakąś klasą jak się domyślacie. Ostatnio patrzyłam na plam lekcji poprzednich klas i prawie, co zawału nie dostałam. Cały czas kończyli po ośmiu! Ludzie zlitujcie się! Czyli bym jak coś kończyła o 14.45 i jeszcze godzinę do autobusu do domu! FUCK!
I już koniec wakacji! Jak te dwa miesiące strasznie szybko zleciały! Jutro już do szkoły. W końcu zobaczę się z Czarkiem( się chłopak za mną stęsknił ), Elą i Natalią. Może teraz koniec o szkole. Te wakacje zaliczam do jak najbardziej udanych. Chociaż było wiele sytuacji, których bym nie chciała powtórzyć ale i tak dobrych dni było więcej. Najlepsze było to, że odnowiłam przyjaźni z Czarkiem. Ela też dała mi wiele powodów do radości. Ilona jak i wiele innych osób.
Nikt mi nie zabierze tych wspaniałych wspomnieni. Zostaną ze mną na zawsze w mojej pamięci. Jutro już trzeba się będzie obudzi z tego pięknego snu, którym były wakacje i wrócić do szkoły, do obowiązków, nauki. Lecz to i tak nic. Szkoła jest nie tylko od tego, żeby się uczyć, prawda? Znowu będzie gadanie na lekcjach, liściki, wygłupy z klasą. Odliczam z niecierpliwością godziny do jutra, aż w końcu poznam moją nową klasę, nowych znajomych a może nawet i przyjaciół.
Chciałabym bym podziękować szczególnie wam! Ludziom, którzy ze mną byli przez całe wakacje i czytali to wszystko. DZIĘKUJĘ WAM! Dziękuję za tych 77 obserwatorów, za 2195 wyświetleń i za te 286 komentarzy. Dla niektórych to pewnie strasznie mało, ale dla mnie to naprawdę jest coś. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ.1 komentarz:

Hej. ;3 Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym więc nie musisz się o to martwić i zostawiać linku. ♥