sobota, 23 czerwca 2012

~23

Czeeeść! Niestety dzisiaj nie dodam zdjęć, bo po prostu nie zdążyłam ich dziś zrobić, dodam je albo jutro, albo w poniedziałek po wizycie u fryzjera. Może napiszę o tym co dziś się u mnie działo. A więc wstałam coś około jedenastej( w końcu się chociaż trochę wyspałam! ) śniadanie potem przed telewizor, potem mały obiad i sprzątanie domu, wieczorem grill który skończył się jakieś pół godziny temu. Jak zwykle musiałam opiekować się dziećmi, ale co tam dobrze było. :D Zjadałam kilka kawałków ciasta z truskawkami. Mniam!
Już tylko cztery dni do wakacji ludzie! Notki też staną się o wiele, wiele, wiele ciekawe! Bo będę miała więcej rzeczy do roboty i będę mogła robić o wiele więcej zdjęć dla was. A co poza tym? Pierwszy raz nie mam pojęcia co mam tu napisać! To może wam powiem, że w poniedziałek kupuję sobie farbę do włosów( jakby kto nie wiedział to czerwoną farbkę) a w czwartek je znowu pofarbuję. Wiem że tym niszczę włosy ale mam to gdzieś. Każdy mówi mi że w czerwonych włosach jest mi do twarzy, więc nie mam zamiaru tego zmieniać. :)

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blog.
  Będę wpadać.
  zapraszam do siebie.
  http://because-you-are-just-a-boy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno uważają , że jesteś zboczona i to dlatego ..CZERWONY TO ZBOCZONY ...Żartuje oczywiście .Przypomniałaś mi jak każdy to do siebie krzyczał ..Hehe ..
  No tak wakacje już się doczekać nie mogę ..!
  Bussi

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no, blog jest świetny, co tu dużo mówić, po prostu zapraszam do mnie: http://modnie-muzycznie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Hej. ;3 Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym więc nie musisz się o to martwić i zostawiać linku. ♥