czwartek, 7 czerwca 2012

~16

Hej. I już zostały tylko trzy dni wolnego. To naprawdę dołująca nowina, ale cieszymy się wolnym! :D Bo one tak szybko mija. A co dziś się działo? Wstałam około 11, zjadłam śniadanie/obiad, wskoczyłam w spodnie od dresu i zabraną bratu bluzkę, po czym zabrałam się za sprzątanie. Około trzynastej wysprzątałam cały dom i usiadłam przed komputer. Potem oglądałam komputer i bawiłam się z bratankami. Jeszcze potem brat przywiózł swoją narzeczoną, z którą w wakacje bierze ślub. Będzie impreza. Hehe.
Niedługo mam zamiar pojechać na zakupy. Zajdę do jakiegoś jubilera i kupię sobie bransoletkę charms. Spodobało mi się to ostatnio i na pewno nie obędzie się bez tego, że sama sobie ją kupię. Poza tym kupię sobie jeszcze jakąś bluzkę i pewnie jakieś spodenki( wiem, że teraz pogoda jest do dupy, ale spodenki się potem jeszcze przydadzą) poza tym jeszcze kilka innych potrzebnych rzeczy. Jak ja się nie mogę doczekać wakacji. Będę mogła leniuchować i w szczególności cieszę się wyjazdu do cioci. :) Mam plany, że na moje osiemnaste urodziny pojadę do mojej drugiej cioci do USA. :) Oby moje plany wypaliły. :)
A teraz odpowiedzi na pytania.
Pytanie od nieznana Autorka:
Jaki jest twój ideał chłopaka?
Trudno mi będzie to opisać no, ale dobrze. Mój ideał chłopaka: dłuższe włosy( kocham!!! <3), wysoki( na pewno wyższy ode mnie), chłopak musi umieć mnie rozbawić (to jest najważniejsze), powinien mnie zawsze rozumieć( a przynajmniej starać się mnie, chociaż zrozumieć), chłopak zawsze musi mnie wspierać( nawet w najtrudniejszych sytuacjach), powinien być ładny( wiem, wiem powierzchowna jestem no ale cóż...), powinniśmy umieć się dogadać w każdej sytuacji, powinien być wysportowany( a przynajmniej uprawiać jakiś sport), a najważniejsze powinniśmy sobie zawsze ufać! To chyba na tyle. W głębsze szczegóły nie będę się zagłębiała.

9 komentarzy:

 1. [SPAM!] Chciał(a)byś poznać opinię o swoim blogu? Nie wiesz, co robisz nie tak, a chcesz dążyć do perfekcji? Sądzisz, że popełniłeś/aś jakieś błędy, lecz nie wiesz, w którym miejscu? Zgłoś się do nas. Członkowie ekipy z pewnością Ci pomogą – pytanie tylko, czy Ty tej pomocy chcesz? To Twój wybór i my go uszanujemy.

  Jesteś gotowy stanąć naprzeciw ostrza?
  { http://miecz-krytyki.blogspot.com}

  OdpowiedzUsuń
 2. ŚWIETNE PODUSZKI JAK I SAMA NOTKA . ♥
  zapraszam do mnie: u-must-stay-strong.blogspot.com/
  POzdrawiam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. No no ; D
  Widzę, że blog się rozkręca ^.^
  Zapraszam do mnie :)
  http://high-school-in-tokio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chce takie poduszki :) !
  charms <3
  Pozdrawiam i zapraszam :*
  booksloovers13xd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna notka :) zapraszam wszystkich do mnie : http://my-blog-klatru10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. T e poduszki są świetne.!♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Poduszki są cudowne :D świetnie piszesz :) zapraszam do mnie :
  http://dont-wonna-be-reminded.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Boskie te poduszki <3 Mnie osobiście charmsy się nie podobają,ale cóż.Świetny blog,obserwuję.
  Zapraszam do mnie(avehellburn.blogspot.com)
  :3

  OdpowiedzUsuń
 9. Poduszki <3 ja sobie dziś kupiłam spodnie z motywem flagi UK ;)
  Twój ideał jest idealny xD

  OdpowiedzUsuń

Hej. ;3 Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym więc nie musisz się o to martwić i zostawiać linku. ♥