czwartek, 1 stycznia 2015

Rok 2014 przeszedł do historii.


Hej! Z wybiciem godziny 24.00 przywitaliśmy wszyscy Nowy Rok. Każdy z nas chciałby, żeby 2015 był dla nas o wiele lepszy. Nie powiem, bo sama bym tego chciała dla siebie, ale to, co przyniesie nam ten rok dopiero się okaże. Czekamy na to wszystko z wielką niecierpliwością. Wiąże duże plany z nadchodzącym rokiem i mam nadzieję, że chociaż połowa z nich wypali. Oby! Oby nasze wszystkie marzenia, najskrytsze plany wypaliły. Chociaż wspomnienia z tego roku pozostaną u nas w pamięci na zawsze. Nie Sylwestra spędziłam z moimi najbliższymi, z rodziną. Chociaż dla mnie jest to dzień jak wszystkie inne to i tak wolę go z nimi spędzić. Miałam inne plany, oczywiście, że miałam. Ale cóż.. Zwykle moje plany biorą w łeb. Ale nie narzekam, że zostałam w domu, bo jak zwykle świetnie spędziłam czas ze wszystkimi. Szampan o północy tradycyjnie był, bracia nie odpuścili i musieli wszystkich pooblewać szampanem i piccolo. Wyszłam z tego porządnie oblana, ale śmiechu z tego było jak zwykle mnóstwo. Petardy.. U mnie nie może
odbyć się Sylwester bez nich, największą frajdę mieli z nich moi bracia (dawno dorośli) i cieszyli się jak małe dzieci. Tylko było słychać: Ty! Patrz jak poszła! Ale z nimi zawsze tak jest.
A wam moi drodzy chciałam żyć samego szczęścia w Nowym Roku, żeby smutek nie gościł na waszych twarzach, dużo radości, uśmiechów każdego dnia i powodów do nich, samego szczęścia, prawdziwej miłości i wszystkiego czego sobie zażyczycie. Pa! 

11 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku ! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Też Ci życzę Szczęścia w nowym roku. :) Ciekawe jaki będzie ten rok ?

  http://weronika-lifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego roku !!

  http://Fidanzataa.blogpot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wszyscy faceci mają tę samą reakcję na fajerwerki. :) Udanego 2015 roku :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog, zapraszam do siebie :)

  http://patrz-w-gore.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dużo szczęścia, radości i miłości w tym niezwykłym 2015 roku!! <33

  MagnusWife.blog

  OdpowiedzUsuń
 8. swietny blog..fajny post i zdj napewno tu wroce.. heh
  liloo262.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Hej. ;3 Za każdy komentarz odwdzięczam się tym samym więc nie musisz się o to martwić i zostawiać linku. ♥